Rząd forsuje cenzurę na rzecz LGBT. Można będzie zabierać prawa jazdy i paszporty za „homotransfobię”. Manifestacje w 32 miastach

Wczoraj w 32 włoskich miastach odbyły się protesty przeciwko projektowi rządowej ustawy. Dotyczy on tzw. „homotransfobii”. Jak jednak podkreślają przeciwnicy, w praktyce będzie to cenzura ideologiczna, którą można bardzo dowolnie interpretować.

Organizatorem protestów są m.in. środowiska prorodzinne. Biskupi zaś wyrazili swój sprzeciw wobec propozycji rządu już w ubiegłym miesiącu.

Projekt przewiduje do sześciu lat więzienia za „stosowanie lub podżeganie do przemocy”, a do półtora roku więzienia za „dyskryminację LGBT”. Oprócz tego przewidziane są absurdalne dodatkowe kary, jak na przykład odebranie prawa jazdy czy paszportu, zakaz wychodzenia z domu po określonej godzinie czy też nakaz prac społecznych dla organizacji LGBT.

– Co więcej, w projekcie nie zawarto definicji przemocy czy podżegania do przemocy. Można więc przypuszczać, że pojęcia te będą traktowane w sposób niezwykle dowolny – czytamy na prawy.pl.

Protestujący podkreślają, że w razie uchwalenia prawa, nie będzie można sprzeciwiać się tzw. homomałżeństwom czy też surogacji. Może to doprowadzić do totalnej pacyfikacji ruchów sprzeciwiających się indoktrynacji gender w szkołach oraz w ogóle zakazu propagowania chrześcijańskiego modelu rodziny.

– Niektóre analizy prawne wskazują także na zagrożenia dla Kościoła. Rektorzy seminariów nie będą bowiem mogli odmówić przyjęcia czy wyrzucić kleryka ze skłonnościami homoseksualnymi – zaznacza portal.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.