SGH odwołuje spotkanie z Irene van der Verde

Irene van der Verde, ofiara proaborcyjnej propagandy i obrończyni życia, miała pojawić się na warszawskiej uczelni już jutro. Niespodziewanie spotkanie z kobietą odwołano. Mimo to Fundacja Pro zachęca do spotkania się z van der Verde podczas manifestacji pod gmachem SGH.

facebook

Irene van der Verde to kobieta, która w latach 80. zdecydowała się na uśmiercenie swojego nienarodzonego dziecka. Padła ofiarą gwałtu i otoczenie przekonywało ją, że zamordowanie dziecka przyniesie jej ulgę. Było wręcz przeciwnie. Odkąd Irene zrozumiała, co tak naprawdę wydarzyło się wówczas w gabinecie aborcjonisty, próbuje uświadamiać społeczeństwo, czym jest tzw. aborcja i że wcale nie przynosi ulgi kobietom lecz je upokarza i niszczy psychicznie. Studenci SGH zrzeszeni w Akademickim Stowarzyszeniu Katolickim Soli Deo zaprosili Irene, by wystąpiła na ich uczelni. Spotkanie było zaplanowane na jutro – bez uprzedzenia odwołano je.

– SGH Warsaw School of Economics odwołała spotkanie z Irene van der Wende, zasłaniając się rzekomą ideologizacją zawartą w spotkaniu! W związku z tym zapraszamy wszystkich na protest 16.10 o 20:00 pod SGH. Irene będzie na nim obecna – czytamy na stronie Fundacji Pro.

Przedstawiciele SGH twierdzą, że Fundacja kłamie, ponieważ spotkanie nie miało się w ogóle odbyć, a z pomysłu wycofali się… sami studenci. – W terminie spotkania przed siedzibą SGH odbędzie się protest z udziałem Salome Irene van der Wende, która opowie o tym, co SGH chciała ocenzurować – przypomina Fundacja.

stopaborcji.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.