Shapiro: Udawanie, że trans nie mają problemu nie pomoże im. Wskaźnik samobójstw wynosi 40 proc. (WIDEO)

Na facebookowym profilu stop-seksualizacji.pl pojawiło się nagranie z konferencji Bena Shapiro, amerykańskiego komentatora politycznego i pisarza, na którym wyjaśnia zwolenniczce LGBT, dlaczego ideologia związana z transseksualizmem jest szkodliwa dla tych osób.

Nie odmawiam ci człowieczeństwa, jeśli jesteś transwestytą. Po prostu mówię, że nie jesteś tej płci, którą twierdzisz, że jesteś. Jesteś pełnowartościowym człowiekiem. Zmagasz się z pewną kwestią i szczerze życzę ci powodzenia w poradzeniu sobie z tym w jakikolwiek sposób uznasz za stosowny. Jeżeli jednak zamierzasz mi dyktować, że to ja teraz muszę udawać, że mężczyźni to kobiety, a kobiety to mężczyźni – nie. Odpowiedź brzmi: Nie – stwierdził komentator.

– To nie jest kwestia otwartości czy akceptacji. Uważam, że powinni móc poradzić sobie z tym jak tylko uważają za stosowne, ale idea stojąca za ruchem na rzecz transwestytów jako ruchem na rzecz praw obywatelskich, to idea głosząca, że wszystkie ich problemy po prostu by zniknęły, gdybyśmy zaczęli udawać, że są oni tej płci, której twierdzą. To absurd. Wskaźnik samobójstw wśród transwestytów to 40 proc. – podkreślił Shapiro.

https://www.facebook.com/stopseksualizacjidzieci/videos/825149884353478/UzpfSTEwMDAwMjA0OTQ3MDMyODoxNzUzMDkwMDM0NzY5Mjk1/

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.