SKANDAL! KORWiN popiera aborcję? Asystent prezesa proponuje nowe zapisy

Asystent posła Janusza Korwin-Mikkego Karol Wilkosz zaproponował „nową” ustawę aborcyjną, która od obecnej różniłaby się jedynie tym, że z przyczyn eugenicznych wolno zamordować dziecko nie w razie podejrzenia, a stwierdzenia choroby.

– Wprowadźmy nową ustawę aborcyjną. jest zakazana z wyjątkiem: 1. Ciąża jest wynikiem gwałtu bądź kazirodztwa. 2. Kiedy życie lub zdrowie matki znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. 3. Kiedy płód ma poważne wady, które nie pozwolą dziecku przeżyć po urodzeniu – napisał na Twitterze Wilkosz z partii KORWiN.

Krótko sprzeciwił się temu założyciel naszego portalu Dominik Cwikła. Wówczas Wilkosz wyciągnął lewackie slogany charakterystyczne dla lewicy.

– 1. Czy zmusiłbyś 14-latkę zgwałconą przez wujka do urodzenia? 2. Czy zmusiłbyś matkę do osierocenia 4 małych dzieci, bo musi urodzić? 3. Czy zmusiłbyś matkę do urodzenia „ciała” bez głowy? – napisał Wilkosz.

– Od kiedy KORWiN to zbiorowisko emotywistycznych lewaków walczących z wolnością? 1. Tak, bo dziecko nie odpowiada za czyn żadnego rodzica 2. Pytanie z manipulacją. Należy ratować matkę, nawet jeśli leczenie doprowadzi do śmierci dziecka. Patrz: zasada podwójnego skutku Natomiast NIGDY samo zamordowanie dziecka nie ratuje kobiety, to bzdura. 3. Tak, bo prenatalne badania nigdy nie dają pewności – odpowiedział Cwikła.

– Jestem zaskoczony, że wolnościowcy nagle odbierają człowiekowi prawo do życia zasłaniając się skrajnymi przypadkami okraszonymi emocjonalnym, do tego zmanipulowanym opisem. Wstyd – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.