Sławomir Mentzen sprzeciwia się stanowisku partii KORWiN. „Jestem katolikiem, nie do takiej partii wstępowałem”

Dr Sławomir Mentzen w reakcji na zaskakujący, jawnie proaborcyjny kurs partii KORWiN ogłosił sprzeciw wobec stanowiska partii, które ta postanowiła wydać zaraz po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny niezgodności z konstytucją prawa do mordowania dzieci z przyczyn eugenicznych.

O stanowisku partii informowaliśmy kilka dni temu. Przedwczoraj pojawiło się też wideo wystąpienie Artura Dziambora – który najbardziej zachwalał stanowisko partii, które zakłada absurdalnie, że ciąża może być „uporczywą terapią” – Janusza Korwin-Mikkego, Jacka Wilka i Dobromira Sośnierza.

– Niestety nie mam wyjścia, muszę zgłosić votum separatum. Jestem katolikiem, byłem, jestem i będę za życiem. Nie do takiej partii wstępowałem – stwierdził dr Sławomir Mentzen.

– Korwiniści zawsze głośno i wyraźnie głosili prawdę, nieważne ile osób ją popierało. Dlatego właśnie wstąpiłem do partii KORWiN – przypomniał Mentzen.

– Liczę na zaprzestanie głoszenia tez sprzecznych z programem naszej partii – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “Sławomir Mentzen sprzeciwia się stanowisku partii KORWiN. „Jestem katolikiem, nie do takiej partii wstępowałem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.