Sośnierz o „tęczowym piątku”: Nie widzę powodów, by zbieranina dziwaków narzucała swoje zdanie, terroryzowała i by przyznawano im racje w ich zboczeniach (WIDEO)

Poseł-elekt Konfederacji Dobromir Sośnierz ostro skrytykował pomysł tzw. tęczowych piątków w państwowych szkołach w Polsce. Jednoznacznie nazwał też osoby, które zajmują się deprawacją.

– Jestem za tym, żeby szkoły nie były państwowe i w każdym odbywał się jakikolwiek piątek. Jednak dopóki są państwowe nie widzę powodów, aby zbieranina dziwaków narzucała swoje zdanie i terroryzowała by przyznawano im racje w ich zboczeniach – powiedział poseł-elekt Dobromir Sośnierz.

Zaznaczył, że najlepiej byłoby wprowadzić bon oświatowy. – Wtedy każda szkoła może być inna. Niech są nawet szkoły w których od małego uczy się masturbacji, jeśli ludzie uważają, że ich dzieci powinny się tego uczyć – podkreślił polityk Konfederacji Sośnierz.

O tzw. tęczowym piątku głośno stało się w zeszłym roku. Politycy rządu – mimo mocnych deklaracji w zakłamanej TVP oraz potępiania totalitarnej ideologii LGBT – przez cały ten czas nie zrobili nic, by ustrzec dzieci i młodzież przed deprawacją.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.