Spurek puszcza fakenewsy i nie kasuje ich z mediów społecznościowych

Sylwia Spurek pisze kłamstwa o obywatelskim projekcie Zatrzymaj Aborcję. Mimo wielokrotnych uwag, nie kasuje kłamliwych treści.

– Prawica znów chce uderzyć w kobiety. Pod obrady Sejmu wchodzi projekt całkowitego zakazu aborcji – kłamie Spurek, pisząc o projekcie „Zatrzymaj Aborcję”. Przy okazji przekonuje, że prawo do mordowania dzieci jest „prawem człowieka”.

W innym wpisie zaś twierdzi, że projekt ustawy „ogranicza dostęp do legalnej aborcji”.

Mimo wielu uwag, nie skasowała tych kłamstw ze swojego Twittera. Projekt Zatrzymaj aborcję, o którym mówi lewicowa polityk, nie zakazuje całkowicie mordowania nienarodzonych dzieci, a jedynie zakazuje zabijania z przyczyn eugenicznych.

Z kolei na swoim Instagramie Spurek pisze o projekcie „Zatrzymać aborcję”, choć taki projekt nie istnieje.

Wyświetl ten post na Instagramie.

PIEKŁO DLA KOBIET JUŻ ZA TYDZIEŃ W SEJMIE… Już za tydzień w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy „Zatrzymać aborcję”. Projektu, którego intencją jest stworzenie prawdziwego piekła dla kobiet – dalszych ograniczeń w dostępie do legalnej i bezpiecznej aborcji. ❌To zamach na prawa człowieka wszystkich Polek, zwłaszcza wykluczonych społecznie lub ekonomicznie – to ich dotknie to najmocniej, to one poniosą największe konsekwencje. Nie pozwólmy na odebranie Polkom jednego z ich praw podstawowych‼️ Aborcja jest ok – jest prawem każdej kobiety i powinna stanowić jej osobistą decyzję‼️ #TrzymamStronęKobiet #AborcjaJestOK @stowarzyszenie_kongres_kobiet @codziennikfeministyczny @strajk_kobiet @warszawski.sk @strajk.kobiet.poznan @strajkkobietkrakow @kobietstrajk @centrumprawkobiet @aborcyjnydream @dziewuchy_dziewuchom @lodzkie_dziewuchy @dziewuchydziewuchomberlin @dziewuchydziewuchom_3miasto @dziewuchy.irl @fundacjafeminoteka @kucharskadziedzic @magdabiejat @kotula_katarzyna @martalempart @majakstasko @stowarzyszenieforgetmenot

Post udostępniony przez dr. Sylwia Spurek (@spureksylwia)

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.