Stop Pedofilii pod warszawskim ratuszem

Nasi wolontariusze w ostatnich tygodniach stali się celem bandyckich ataków. W atakach wzięły udział osoby od lat kojarzone z ideologią LGBT. W mediach pojawiły się informacje wskazujące, że osoby te brały udział w zamkniętych szkoleniach „gimnastyki ulicznej” organizowanych i finansowanych przez władze Warszawy.

Po raz kolejny pytamy Rafała Trzaskowskiego czy wspiera tęczowych bandytów? Czy potępia bandyckie ataki na wolontariuszy inicjatywy „Stop pedofilii”? W ramach kampanii „Stop pedofilii” demaskujemy kłamstwa. Nasze bilbordy i samochody informują o prawdziwych celach „edukatorów seksualnych” i zbrodniach, które są ich owocem.

Związki ideologii LGBT z pedofilią są coraz bardziej oczywiste. Świadczą o tym niedawne informacje o berlińskim „eksperymencie Kentlera”, w ramach którego władze Berlina wydawały bezbronne dzieci pedofilom. Proceder trwał 30 lat i zakończył się w roku 2003, ale traktowanie dzieci jako obiektów seksualnych trwa nadal. To uczniowie i następcy Kentlera, inspirowani przez pedofila Kinseya opracowali i wprowadzają w życie pedofilskie standardy edukacji seksualnej,  w ramach której zachęca się dzieci do rozwiązłości seksualnej i oswaja je z perwersjami seksualnymi. Dodatkowo, w ramach obowiązujących programów promocji „różnorodności seksualnej” przedszkolaki z Berlina spotykają się z lesbijkami, gejami, biseksualistami i transwestytami.

Rafał Trzaskowski wprowadza pedofilskie standardy w Warszawie. Finansuje programy i organizacje, zachęcające dzieci do masturbacji i negocjacji warunków uprawiania seksu, z nieokreślonymi osobami. Władze Warszawy przeznaczyły, w ciągu ostatnich 2 lat, 7 milionów złotych, na finansowanie organizacji „odmiennych seksualnie”. Za pieniądze warszawiaków wyprodukowano między innymi filmy będące instruktażem przyjmowania środków odurzających i promujących homoseksualny seks oralny, w którym wystąpił m.in. striptizer z gejowskich klubów.

Programy deprawacji przedstawia się zwykle pod hasłami zapobiegania „dyskryminacji”, profilaktyki zdrowotnej itp. Ukrywa się pod nimi plan zamienienia dzieci w niewolników seksualnych.

Przekaż wieści dalej!

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

6 thoughts on “Stop Pedofilii pod warszawskim ratuszem

 • 4 lipca 2020 o 20:02
  Permalink

  A to, że Andrzej Duda ułaskawia pedofila to wam nie przeszkadza?

  Odpowiedz
  • 5 lipca 2020 o 00:41
   Permalink

   To ze glupi jeszes tez nam nie przeszkadza😂

   Odpowiedz
   • 5 lipca 2020 o 01:08
    Permalink

    Akurat przejeżdżały kilka razy obok mojej pracy i to co wygadywali przez megafon to mnie oburzało i nie tylko mnie. Nie wiem czemu to ma służyć ale to co się dzieje to płakać się chce. Banda idiotów i tyle

    Odpowiedz
  • 5 lipca 2020 o 11:04
   Permalink

   Ale wieś,, Łukaszu, że ten człowiek odsiedział w więzieniu wyrok? Ułaskawienie objęło jedynie zakaz zbliżania, a zabiegała o to pokrzywdzona rodzina. Spróbuj myśleć samodzielnie

   Odpowiedz
 • 5 lipca 2020 o 00:42
  Permalink

  To ze glupi jesteś tez nam nie przeszkadza😂

  Odpowiedz
  • 5 lipca 2020 o 10:54
   Permalink

   No szybko Pani oceniła moją inteligencję XDD. Ale osobiście niech Pani odpowie czy według pani pedofilia jest dobra jak to jest w heteroseksualnej rodzinie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.