„Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii”. Jutro manifestacja w Lublinie

Fundacja Życie i Rodzina organizuje jutro przed lubelskim sklepem IKEA manifestację pod hasłem „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii”. To kolejna reakcja na zwolnienie swojego pracownika przez koncern za wyrażenie przez niego opinii na podstawie wiary.

Logo Ikei przenikające z sześciobarwną flagą ruchu LGBT/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay/Wikimedia Commons

Manifestacja rozpocznie się o godz. 13 i potrwa do godz. 16. – Domagamy się przeprosin i zadośćuczynienia dla dyskryminowanego pracownika, który został zwolniony przez koncern IKEA za posiłkowanie się cytatami z Pisma Świętego. Pikieta ma na celu informowanie klientów IKEA o sytuacji oraz zaangażowaniu firmy w promocję politycznych tęczowych postulatów – informują organizatorzy.

– Sprawa pana Tomasza zwolnionego przez firmę IKEA za poglądy jest jasnym sygnałem, że ideologia LGBT nie ma nic wspólnego z tolerancją. Prawda jest taka, iż ideolodzy LGBT uzurpują sobie prawo do urabiania ludzi według swoich założeń – mówi Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

To nie pierwsza akcja fundacji pod tym sklepem. Na początku lipca na parkingu przy IKEA w Lublinie stał samochód z bannerami informującymi o faktach dotyczących homoseksualizmu, które aktywiści LGBT tuszują.

– Nie może tak być, że w imię poprawności politycznej – knebluje się prawdzie usta. Ideologia, która stoi za tym ruchem jest bardzo niebezpieczna dla ładu społecznego i sprzeczna z naturalnym porządkiem rzeczy – mówił Kasprzak.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.