Szokująca promocja prawa mordowania dzieci. „Dziękuję Bogu za aborcję” (FOTO)

Profil działający na rzecz zakazania prawa do mordowania dzieci opublikował zdjęcie kobiety z dzieckiem, z którym… promuje prawo do zabijania. Obraz po prostu szokuje z powodu kontrastu między widokiem, a przesłaniem.

Na zdjęciu widzimy młodą kobietę w stroju anioła. Ma zawieszony na szyi wielki drewniany krzyż i stylizowaną na stułę szarfę. Nad znakiem krzyża widzimy napis… „Aborcja jest normalna”.

Obok jest małe dziecko na foteliku, również w białym stroju. Ma na sobie koronę z napisem „aborcja”. Ubrany jest w koszulkę z wizerunkiem gołębicy i napisem „Dziękuję Bogu za aborcję”.

Jak dowiadujemy się z poprzedniego posta na profilu „Zakazać aborcji Nowa Zelandia”, autorką projektu „Dziękuję Bogu za aborcję” jest aborcyjna aktywistka Viva Riuz z Nowego Jorku.

– Dorastając była wychowywana po katolicku, co kochała. Jej „ekspresja gender i eksperymenty” nie poszły jej dobrze. Jako nastolatka nauczyła się tańczyć w gejowskich klubach ze striptizem – informuje profil, zachęcając do modlitwy za nią.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.