Tak rząd pozwala na indoktrynację LGBT dzieci na wakacjach. I to bez wiedzy rodziców

Przedstawiciele rządu chętnie krytykują ideologię i ruchy LGBT, ale nie tylko nie zakazują tego typu działań, lecz zezwalają na nie poprzez utrzymywanie w mocy konwencji stambulskiej, zwanej też genderową. W praktyce, ideologia LGBT może działać z niemałym zakresem bezkarności, co wynika z wpisu małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak.

Logo PiS na tle sześciobarwnej flagi ruchu LGBT/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay/Facebook Prawo i Sprawiedliwość (kolaż)

Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty alarmuje, że dzieci i młodzież na obozie zostały poddane homopropagandzie, najpewniej bez wiedzy rodziców.

– Otrzymałam zgłoszenie od Rodziców. Wychowawczyni na dobranoc czyta dzieciom poradnik o treści: jeden stosunek seksualny nie wystarczy aby być gejem, trzeba ich więcej. Dzieci się zbuntowały. Rodzice nic nie wiedzieli – napisała Nowak.

– Rodzice kontrolujcie, rozmawiajcie z dziećmi, bądźcie czujni – zaapelowała.

– Dzieci w wieku 12 do 16 lat, obóz letni dla dziewcząt i chłopców. Tylko jeden chłopiec zadzwonił z tym problemem do Mamy – my nie chcemy tego słuchać! – dodała Barbara Nowak.

– Jeżeli rodzice chcieliby wyciągnąć dalej idące, odszkodowawcze konsekwencje, chętnie pomożemy. Rażące naruszenie konstytucyjnie chronionego pierwszeństwa wychowawczego rodziców to także naruszenie ich dóbr osobistych – poinformował prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski.

Niestety, wynika z tego, że państwo nie zajmie się samo z siebie tą sprawą, zaś ewentualne konsekwencje wynikać będą jedynie z naruszenia dóbr osobistych. Samo sianie homopropagandy jest w państwie polskim legalne – przy przyzwoleniu rządu PiS.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Tak rząd pozwala na indoktrynację LGBT dzieci na wakacjach. I to bez wiedzy rodziców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.