Tęczowe frytki w McDonalds

fb.com//joshua.feuerstein.5

Popularna sieć fast-foodów włączyła się w kampanię promującą związki jednopłciowe. Amerykanie nawołują do bojkotu restauracji.

Frytki w tęczowym opakowaniu będą dostępne w amerykańskich barach McDonalds, m.in. w słynącym z głośnej społeczności homoseksualnej San Francisco. Pudełko w kolorach homo-tęczy wpisuje się w kampanię promującą związki jednopłciowe, tzw. Pride Month – miesiąc „dumy” (z bycia homoseksualistą). Jak zauważa amerykański portal skupiony na wartościach rodzinnych, lifesitenews, to nie pierwszy przypadek, gdy McDonalds bierze udział w akcjach promujących homoseksualizm. W tym roku sieć wspiera waszyngtońską paradę LGBT, której hasło wprost nawiązuje do sloganu reklamowego McDonalds.

To nie wszystkie profity dla osób homoseksualnych, jakie oferuje sieć. Od 2004 r. restauracja w ramach socjalu zapewnia przysługujące małżonkom przywileje również „partnerom homoseksualnym” pracowników. Ze względu na swoje otwarte poparcie dla związków jednopłciowych marka McDonalds znalazła się na liście „Equality Index”, wyróżniającej „poprawne politycznie” przedsiębiorstwa. McDonalds nie jest pierwszą firmą włączającą się w Pride Month. Udział w aktywnej promocji homoseksualizmu wzięły także Google, Facebook (TUTAJ) oraz portal dla artystów Deviantart.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz