„Tęczowy PiS”. Szef PGE postawił Klepackiej ultimatum. Szef spółki wcześniej był w rządzie Szydło i to ona mianowała go na szefa PGE

Partia Prawo i Sprawiedliwość coraz śmielej staje po stronie ruchu LGBT. PGE, które jest głównym sponsorem polskiej mistrzyni windsurfingu, postawiło ultimatum Zofii Klepackiej w związku z jej prorodzinną aktywnością w mediach społecznościowych. Na czele spółki stoi Henryk Baranowski, który nominację otrzymał od Beaty Szydło, wcześniej będąc podsekretarzem stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Zofia Klepacka z dziećmi oraz Henryk Baranowski/fot. Facebook Zofia Klepacka/Mika58/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons (kolaż)

Gazeta.pl poinformowała, że energetyczna spółka PGE należąca do Skarbu Państwa zażądała od Zofii Klepackiej zaprzestania aktywności w mediach społecznościowych oraz krytyki środowisk LGBT.

– PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca. Nadrzędnym celem Grupy PGE jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego kraju, a w przypadku działań wspierających markę – sponsoring sportu na najwyższym poziomie – odpowiada lakonicznie PGE.

Na czele spółki stoi członek PiS i człowiek Beaty Szydło, Henryk Baranowski. W 2015 roku był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa. Beata Szydło nominowała go na prezesa PGE.

Jak widać, „tęczowy PiS” coraz bardziej ujawnia swoją lewacką naturę i coraz mniej się z tym kryje.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “„Tęczowy PiS”. Szef PGE postawił Klepackiej ultimatum. Szef spółki wcześniej był w rządzie Szydło i to ona mianowała go na szefa PGE

  • Avatar
    8 czerwca 2019 at 17:35
    Permalink

    Baranowski to lewak, mąż Małgorzaty Kurałowicz Baranowskiej z rodziny Tchórzewskich. Za PO Kurałowicz Baranowska „restrukturyzowała” za ciężkie pieniądze kopalnie, i tak to się kręci.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.