Tęczowy „prezent” od Google

Google wprowadziło kolejną modyfikację. Po wpisaniu przez użytkownika haseł związanych z ruchem LGBT po lewej stronie ekranu iluminacja ruchów sodomickich popularnie określana mianem tęczy.

screen z wyników wyszukiwania (cenz. red.)

Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła związanego z ruchami na rzecz promocji homoseksualizmu w wyszukiwarce użytkownik zauważa ośmiokolorowy znak mający imitować ośmiokolorową tęczę. Jest to powszechny symbol środowisk promujących homoseksualizm i deprawację w przestrzeni publicznej.

Iluminacje pojawiają się po wpisaniu haseł takich jak: „kampania przeciw homofobii”, „gay pride” czy też „lgbt”.

Teoretycznie nic strasznego. Dlaczego jednak nie ma żadnych podobnych zdobień przy hasłach „Kościół” czy też „heteroseksualizm?

To kolejny raz, gdy w sieci szerzona jest propaganda LGBT. Po legalizacji tzw. ślubów jednopłciowych w USA spora ilość popularnych stron, m.in. mediów społecznościowych, manifestowała poparcie dla tej decyzji. Tęczowe loga pojawiły się na Twitterze czy YouTube, a także na popularnym serwisie dla artystów DeviantArt.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz