To dlatego PiS nie rusza LGBT? „W takich partiach są jednostki ukrywające swoje popędy homoseksualne. W PiS też jest ich sporo i nie chcą zwalczać swoich kolegów” (WIDEO)

– Zawsze w silnych partiach wodzowskich zdarzają się jednostki, które ukrywają swoje popędy homoseksualne. Myślę, że w PiS też takich sporo występuje i oni nie chcą zwalczać swoich kolegów – powiedział Konrad Smuniewski z Ruchu Narodowego.

Dominik Cwikła przytoczył słowa, w których zastępca rzecznika PiS, Radosław Fogiel zaatakował Konfederację za plan złożenia projektu ustawy chroniącą Polaków przed totalitarnym ruchem LGBT. Na pytanie o to, skąd taka wypowiedź, skoro PiS deklarował „obronę rodzin przed LGBT”, Konrad Smuniewski odpowiedział, że „zawsze w silnych partiach wodzowskich zdarzają się jednostki, które ukrywają swoje popędy homoseksualne”.

– Widzę to po francuskiej prawicy, ruchach skrajnych, że tam jest dużo działaczy homoseksualnych. Myślę, że w PiS też takich sporo występuje i oni nie chcą zwalczać swoich kolegów – powiedział w NCzasTV Konrad Smuniewski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks