Trzaskowski chce pozbyć się Fundacji Pro? Chcą wyrzucić obrońców życia z lokalu

Warszawska dzielnica Śródmieście chce wyrzucić z miejskiego lokalu Fundację Pro – Prawo do Życia. Obrońcy życia uważają, że to akcja polityczna. Ciężko nie przyznać im racji.

Fundacja Pro – Prawo do Życia to jedna z największych i na pewno najaktywniejsza organizacja prolife w Polsce, która walczy z mordowaniem i deprawacją dzieci. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski.

Fundacja słynie ze zbiórek podpisów, pikiet i wystaw, które mają na celu walkę z aborcją, a więc mordowaniem nienarodzonych dzieci. Zebrała też setki tysięcy podpisów pod projektem „Stop aborcji”, którą PiS razem z PO odrzuciły podczas nocnego głosowania w październiku 2016 roku.

Fundacja używa lokalu w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Jak każda organizacja, obrońcy życia potrzebują lokalu do koordynacji swoich działań. Teraz okazuje się, że lokalny samorząd chce wyrzucić ich z lokalu.

Decyzja tłumaczona jest tym, że rzekomo Fundacja Pro nie prowadzi działalności charytatywnej czy społecznej, która byłaby skierowana do mieszkańców dzielnicy.

Działacze Fundacji Pro – Prawo do Życia oczywiście bronią się. Uważają, że powodem tych działań są w rzeczywistości kwestie polityczne.

Zarząd dzielnicy podał do wiadomości, że przygotowuje się do eksmisji obrońców życia.

medianarodowe.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.