UE: Obrona rodziny to „homofobia”

foto: Stefano Bolognini, licencja CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons
foto: Stefano Bolognini, licencja CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons

Unijna Agencja Praw Podstawowych przygotowała raport, w którym potępia wszelkie przejawy agresji wobec osób homoseksualnych i tzw. „homofobii” . Według FRA taką dyskryminacją jest m.in. próba obrony stanowiska, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.

Raport przygotowano na podstawie internetowych badań subiektywnych odczuć osób o odmiennej „orientacji”. Już sam sposób prowadzenia sondażu budzi spore wątpliwości – autorzy zachęcali bowiem biorących udział w ankiecie, by rekomendowali ją znajomym, co w praktyce oznacza po prostu „nabijanie procentów”. Wyniki wskazują, iż przedstawiciele tzw. grup LGBT czują się dyskryminowani w krajach UE, a przejawem takiej dyskryminacją są wszelkie działania, które mają na celu obronę tradycyjnego pojęcia rodziny. FRA przychyla się do tego odbioru i atakują instytucje troszczące się o niedopuszczenie do redefinicji małżeństwa – alarmuje Instytut Ordo Iuris. Prawnicy zauważają również, iż w dokumencie przewija się często pojęcie „tożsamości genderowej”, które nie znajduje się ani w samej Karcie Praw Podstawowych, ani żadnym innym akcie prawnym.

To nie pierwsze tak wyraźne opowiadanie się po stronie ideologii gender ze strony FRA. Pod koniec marca Agencja ubolewała nad faktem, że w państwach Unii wciąż istnieją lekarze czy pracownicy służby zdrowia, którzy uznają homoseksualizm za zaburzenie, a także uważają, że homoseksualiści „cierpią z powodu chorób patologicznych. FRA apelowała wówczas o przeszkolenie pracowników sektora medycznego, a także policji, w celu zwalczania „mowy nienawiści” i „dyskryminacji”.

MGOT/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.