Urząd Miasta Poznań sfinansował poradnik o robieniu lewatywy przed seksem analnym

Urząd Miasta Poznań przeznaczył 5 000 zł ze środków publicznych na powstanie cyklu poradników do tzw. edukacji seksualnej. W ramach projektu powstał m.in. videoporadnik „Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?”.

– Kiedy gruszka jest już pełna, no to czas wprowadzić ją sobie do tyłka. Najlepiej użyć do tego celu lubrykantu. Zwykłego lubrykantu, którego używacie do seksu analnego. Należy nałożyć trochę lubrykantu na końcówkę, żeby ona łatwiej wchodziła – to fragment wideoporadnika pod tytułem „Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?”, który powstał przy udziale dotacji udzielonej przez Urząd Miasta Poznań. Autorem tego materiału jest organizacja LGBT Grupa Stonewall, która zajmuje się m.in. prowadzeniem edukacji seksualnej w szkołach na terenie Wielkopolski.

– Kiedy najlepiej robić sobie lewatywę? Najlepiej robić ją około 45 minut przed seksem. Oczywiście nie zawsze można to zaplanować i czasem ten seks dzieje się spontanicznie. Robimy wtedy lewatywę tuż przed stosunkiem i to jest okej, ale możecie czuć lekką nadwrażliwość. Czy lewatywa daje 100 proc. pewności, że będzie czysto? Nie. Nasze ciała po prostu tak nie działają. Czasem zdarza się, że mimo wszystko będzie trochę brudno. I to jest okej, to nie jest żaden powód do wstydu. Wszyscy robimy kupę – przekonują „edukatorzy” seksualni.

Poradnik ma już ponad 40 tys. wyświetleń a dostęp do niego nie jest niczym ograniczony. Bez żadnych przeszkód mogą oglądać go dzieci. To nie jedyny materiał do edukacji seksualnej stworzony w ramach projektu Grupy Stonewall. Inny poradnik zawiera praktyczne wskazówki na temat unikania bólu w trakcie gejowskiego seksu analnego.

– Wszystko zależy od znajomości swojego ciała i doświadczenia w tym seksie analnym. Jeżeli człowiek zna swoje ciało i wie jak się rozluźnić, to naprawdę satysfakcja z tego seksu jest ogromna. Polecam. Ale naprawdę trzeba przejść pewne kroki, żeby ta satysfakcja była pełna. (…) Na pewno przyjemność jest trudna do osiągnięcia dla początkujących. Tutaj najważniejsza jest praktyka, wprawa, odpowiedni trening – tymi słowami edukatorzy seksualni zachęcają swoich widzów do oddawania się praktykom homoseksualnym.

– Tak właśnie wygląda edukacja seksualna LGBT forsowana obecnie wśród dzieci i młodzieży w całej Polsce. Jej celem jest oswojenie młodego pokolenia Polaków z perwersjami seksualnymi i uczynienie z nich łatwych ofiar dla pedofilów. Musimy działać aby to powstrzymać – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do życia, która prowadzi w całym kraju akcję „Stop pedofilii” mającą na celu informowanie rodziców i nauczycieli o zagrożeniu związanym z edukacją seksualną LGBT.

– Wulgarna, obrzydliwa i obsceniczna edukacja seksualna już teraz prowadzona jest dla młodych Polaków w Internecie. Edukatorzy seksualni i aktywiści LGBT chcą aby przeniosła się ona do szkolnych ławek. Tylko od aktywności i zaangażowania świadomych Polaków zależy, czy im się to uda – dodaje Dzierżawski.

Grupa Stonewall otrzymała od Urzędu Miasta Poznań także kolejną dotację w wysokości 23 tys. zł na organizację warsztatów w szkołach na terenie miasta. Wedle zapowiedzi Stonewall, pierwsze szkolenia mają rozpocząć się już w październiku.

Przekaż wieści dalej!

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.