Więźniarka zgwałcona przez więźnia twierdzącego, że jest kobietą, zaszła w ciążę. Administracja placówki oferuje… antykoncepcję i tzw. aborcję

Tak wyglądają konsekwencje świata, w którym prawo zezwala na „decydowanie”, jakiej jest się płci. Co najmniej jedna z więźniarek osadzonych w Central California Women’s Facility zaszła w ciążę w wyniku gwałtu przez współwięźnia. Mężczyzna trafił do więzienia dla kobiet na mocy SB132, czyli The Transgender Respect, Agency, and Dignity Act. Nakazuje on przenoszenie więźniów uważających się za kobiety do więzień przeznaczonych dla kobiet. Afera związana z gwałtami na więźniarkach w stanie Kalifornia pojawiała się już wcześniej.

O sprawie poinformowała skrajnie lewicowa neofeministyczna organizacja Women’s Liberation Front.

– Słyszeliśmy od siedmiu różnych osób w Central California Women’s Facility, że co najmniej jedna kobieta, być może więcej, jest w ciąży po tym, jak została umieszczona z mężczyzną, który został przeniesiony do więzienia dla kobiet na mocy SB132 – napisała organizacja.

SB132 to ustawa, która w Kalifornii zezwala osobom „transpłciowym, niebinarnym i interpłciowym” na bycie „zatrzymanym i przeszukiwanym w sposób zgodny z ich tożsamością płciową”. Prawo obowiązuje od początku tego roku. Podpisał je gubernator Kalifornii z ramienia Demokratów Gavin Newsom.

We wspomnianej placówce przeznaczonej tylko dla kobiet przebywa obecnie 20 osadzonych mężczyzn. Część z nich została skazana za przestępstwa seksualne lub morderstwa.

– Prawie 300 oczekujących transferów to tylko początek inwazji więzień dla kobiet przez brutalnych przestępców płci męskiej, w tym skazanych morderców i gwałcicieli – zaznacza lewicowa bojówka. Poinformowała również, że administracja więzienia zaczęła oferować osadzonym kobietom pigułki antykoncepcyjne, by uniknąć ciąży wywołanej gwałtem przez mężczyznę udającego kobietę.

– Nowe środki stanowią milczące przyznanie przez urzędników, że kobiety powinny spodziewać się gwałtów, gdy są zakwaterowane w więzieniu z mężczyznami – stwierdza Women’s Liberation Front. Ponadto „w pomieszczeniach medycznych pojawiły się ostatnio plakaty przedstawiające opcje dostępne dla osób w ciąży w więzieniu”, w tym zamordowanie nienarodzonego dziecka.

W kwietniu „Angeles Times” poinformował, że Kalifornia rozpoczęła rozpatrywanie wniosków o przeniesienie ponad 260 mężczyzn podających się za kobiety do więzień dla kobiet.

marsz.info / womensliberationfront.org / cdcr.ca.gov / lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.