Winnicki: „Apelujemy od lat do rządzących żeby zakazać promowania LGBT. Nie spotyka się to z żadnym odzewem”

Robert Winnicki//fot. Dominik Cwikła ⓒ

Poseł Robert Winnicki w rozmowie z Radiem Maryja przypomniał w kontekście starć w Białymstoku, że Ruch Narodowy „od lat apeluje do rządzących, ażeby przyjęli odpowiednie ustawodawstwo, które zabraniałoby promowania specyficznych upodobań seksualnych w przestrzeni publicznej, szerzenia agendy ideologii LGBT”, lecz „nie spotyka się to z żadnym odzewem”.

– Trzeba zwrócić uwagę na to, że w ten weekend w Białymstoku odbyło się mnóstwo inicjatyw, które w sposób bardzo pozytywny, ale nade wszystko stanowczy, odpowiedziało jasno i zdecydowanie: „Stop promowaniu zachowań dewiacyjnych”. Zatem postawa podlaskiego społeczeństwa jest dla nas godnym do naśladowania przykładem – powiedział Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego.

– To, co odbywa się od dłuższego czasu w Polsce – w mediach, na ulicach i niestety też w szkołach i na uczelniach – to jest tak naprawdę łamanie konstytucji. Nade wszystko jest to jednak łamanie prawa naturalnego i promowanie specyficznych upodobań seksualnych, próba podniesienia ich do rangi normy, która powinna być nie tylko akceptowana i tolerowana, ale wręcz afirmowana w przestrzeni publicznej – dodał Winnicki.

– To jest ta ślepa uliczka, w którą niestety podążył Zachód i przed którą musimy się w Polsce bronić. Niestety z taką formą agresji ideologicznej mamy do czynienia od dłuższego czasu. Nie oszukujmy się, ona w kolejnych latach tylko nabierze na sile – ostrzega lider Konfederacji.

– Jako Ruch Narodowy i Konfederacja od lat apelujemy do rządzących, ażeby przyjęli odpowiednie ustawodawstwo, które zabraniałoby promowania specyficznych upodobań seksualnych w przestrzeni publicznej, szerzenia agendy ideologii LGBT. Niestety nie spotyka się to z żadnym odzewem – podkreślił Robert Winnicki.

radiomaryja.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.