Winnicki do Morawieckiego: Nie wstyd panu odwoływać się do Matki Bożej?

Podczas homilii na Mszy świętej odprawianej w intencji Radia Maryja z okazji obchodów 27-lecia działalności arcybiskup Andrzej Dzięga upomniał się o los nienarodzonych dzieci, która obecna władza pozwala mordować nawet z przyczyn zdrowotnych. Później doszło do przemówienia premiera.

– Słyszycie to, politycy polscy? Państwo, które świadomie pozwala na zabijanie dzieci jest państwem bez przyszłości – mówił abp Andrzej Dzięga. – Bądźcie wdzięczni politycy polscy, że jeszcze dochodzi do was prośba wielu serc o ratowanie serc dzieci – polskich dzieci. Jeśli nie będzie waszej odpowiedzi serca, zaniknie też ta prośba serc. Albo przyjdą na wasze miejsca inni mający serce, lub zabite zostanie serce narodu. A wtedy może już zapaść cisza. Zabijanie polskich serc to zabijanie Polski – stwierdził hierarcha.

Krótko potem wystąpił premier Mateusz Morawiecki, do czego odniósł się poseł Robert Winnicki pytając, czy „tak po ludzku” mu „nie wstyd” odwoływać się do Matki Bożej. – Chwilę po tym gdy abp. Dzięga apelował o pełną ochronę życia poczętego? Przecież otwarcie deklarujecie, że będziecie blokować „Zatrzymaj Aborcję”. Trochę umiaru w obłudzie – napisał lider Ruchu Narodowego.

twitter.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.