Wściekła aborterka chciała przejechać kapłana

Ed Uthman, licencja CC BY 2.0 via Wikimedia Commons

Atak aborterów w Ohio. W Wielki Czwartek pracownica placówki uśmiercającej nienarodzone dzieci ukradła transparenty legalnej wystawy obrońców życia, potem zaś o mało nie przejechała kapłana, który próbował zagrodzić drogę uciekającej pracownicy.

W Wielki Czwartek przed ośrodkiem aborcyjnym w Columbus w stanie Ohio ks. Joseph Klee wraz ze swoim współpracownikiem zorganizowali – za zgodą władz – wystawę ukazującą zdjęcia dzieci zamordowanych przed narodzeniem. Organizatorzy nie zachowywali się agresywnie.

Duchowny spostrzegł, że transparenty zostały skradzione, zaś jego współpracownik nagrał całe zajście. Osobą, która ukradła rzeczy, była pracownica placówki aborcyjnej, Michelle Davis.

Kobieta odjechała. Próbujący zagrodzić jej drogę kapłan o mało nie został przez nią rozjechany. Ma zranioną rękę. Duchowny został przewieziony do szpitala, gdzie w gabinecie zabiegowym spędził prawie trzy godziny. – Modliłem się za tę kobietę i wyzbyłem się uczucia niechęci i żalu wobec niej – powiedział po wyjściu ze szpitala.

CWIK/miesiecznikegzorcysta.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks