Współorganizatorka homomarszu w Białymstoku prawie jak Stonoga. Lecą wulgaryzmy i wyzwiska. O Maryi pisze „typiara, która żyje w waszej wyobraźni”

Homoparada w Poznaniu z symbolem wyśmiewającym Najświętszy Sakrament/fot. ilustracyjne/fot. Fundacja Życie i Rodzina

Aleksandra Kluczyk, współorganizatorka homomarszu w Białymstoku najwyraźniej uważa, że nie udało się zmobilizować LGBT i postanowiła się poskarżyć w mediach społecznościowych. Przy okazji – w imię tolerancji oczywiście – zaatakowała Kościół oraz społeczeństwo.

– Jak przeczytam jeszcze jeden post, o tym co należało zrobić, kto jest teraz winny, jakie decyzję należy podjąć, i jakie to marsze poparcia pod publiczkę chcecie teraz odpie*****ć. Postów napisanych przez osoby, którym nie chciało się nawet ruszyć dupy, żeby wstawić pie****ony post o poparciu, to was wszystkich k**wy ro****ie – napisała na Facebooku Aleksandra Kulczyk [cenz. red. Kr].

– To wy legitymizujecie przemoc przeciwko nam! To wasza bierność ro****ała nas w sobotę! Skala przemocy ro****ała nas wszystkich, ale się k***a wszyscy po weekendzie obudziliście, że nazista zachowuje się jak nazista? Czy to ksiądz, marszałek, kibol drużyny piłkarskiej, mój stary czy twoja stara. To wy olaliście mnie, kiedy prosiłam o publiczne poparcie – czytamy dalej.

– Pytaliście o c**kę zamiast monstrancji, bo to klikalny temat. Pytaliście, czy będzie tęczowa Maryja bo to jest k***a szczyt, który was obraża! Byliśmy atakowani, zastraszani, bici, opluwani, oblewani moczem, rzucano w nas cegłami i petardami. A wy macie k***a czelność mówić, że obraża was przerobiony obraz jakieś typiary, która istnieje w waszej wyobraźni? TAK MACIE NOWĄ SENSACJĘ OBRAŻAM WASZĄ K***A WIARĘ J***Ć JUŻ TEN MARSZ NIC INNEGO NIE MA NA FESJIE OD SOBOTY J***Ć MARSZ NIC SIĘ NIE STAŁO – histeryzowała.

– Sączcie sobie te piwka za stypendium od prezydenta i innych dofinansowań, ponarzekajcie (byle nie za głośno!) na radykalizujące się społeczeństwo i zalewającą nas falę discopolo, bo faszyzm faszyzmem, ale k***a to discopolo! Panowie w garniturach przestańcie robić żarty z tymi marszami solidarnościowym. Wyjmijcie w końcu wszyscy głowy z dupy i przestańcie udawać, że cokolwiek was obchodzimy – pisze Kluczyk.

Na sam koniec podziękowała tym, którzy zaangażowali się w marsz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

2 thoughts on “Współorganizatorka homomarszu w Białymstoku prawie jak Stonoga. Lecą wulgaryzmy i wyzwiska. O Maryi pisze „typiara, która żyje w waszej wyobraźni”

 • Avatar
  23 lipca 2019 at 09:47
  Permalink

  „– napisała na Facebooku Aleksandra Kulczyk [cenz. red. Kr].”
  „– czytamy dalej.”
  „– histeryzowała.”
  ” – pisze Kluczyk.”

  Fajna próba udawania, że to artykuł a nie po prostu zacytowany w całości wpis tej babki :D.

  Reply
 • Avatar
  28 lipca 2019 at 14:20
  Permalink

  wypchać babę tęczowym sianem i powiesić jak kukiełkę dyndającą nad białostockim rynkiem.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.