Wybory „homo mistera” w Polsce

Pixabay

Homoseksualna impreza znana jako Mr Gay Europe odbędzie się w naszym kraju. Organizatorzy wyborów mistera-homoseksualisty przyznają, że Polskę wybrali celowo, by „dać sygnał wszystkim w Europie”.

Homolobby nie może pogodzić się z faktem, iż Polacy nie chcą kupić ideologii LGBT. Nie pomagają kampanie i fundacje, postanowiono więc wytoczyć cięższe działa. W przyszłym roku w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu zostaną zorganizowane wybory Mr Gay Europe – homoseksualny odpowiednik konkursu piękności. – Organizując konkurs w Polsce chcemy dać sygnał wszystkim osobom homoseksualnym w Europie, że musimy stać ramię w ramię i wspierać naszych braci i siostry na całym kontynencie – twierdzi dyrektor konkursu, Tore Aasheim.

Propagandowa machina jest w pełni gotowa do działania. Oprócz samego konkursu organizatorzy planują przeróżne seminaria, wykłady oraz „wydarzenia rozrywkowe”. Wycieczka homoseksualnych kandydatów na mistera ma także odwiedzić teren dawnego niemieckiego obozu Auschwitz, by poznać „historię eksterminacji gejów przez nazistowskie Niemcy’.

W kontekście wyborów „homo mistera” portale dla homoseksualistów mocno krytykują Polskę, starając się wpędzić nas w kompleksy na tle „nowoczesności”. – To, że Polska będzie przyszłorocznym gospodarzem, jest godne uwagi, bo kraj ten uchodzi za bardzo homofobiczny – czytamy na holenderskiej stronie dla homoseksualistów. – W większości krajów UE możliwe jest zalegalizowanie związku partnerskiego, ale w Polsce nie ma jeszcze takiej możliwości. W państwowej konstytucji zapisano, że małżeństwo jest zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzny i kobiety – dodaje autor szkalującego nasz kraj tekstu.

wprost.pl, newsweek.pl, pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.