Zabierali dzieci rodzinom i oddawali w ręce homoseksualistów. Włoski gang rozbity

Włoska policja rozpracowała grupę przestępczą odbierającą dzieci rodzicom i oddającą je homoseksualistom. W proceder zaangażowani byli pracownicy socjalni, lekarze, psychologowie i przedstawiciele lokalnych władz. Ich ofiarą padło kilkadziesiąt dzieci, w tym dwie dziewczynki, które zostały zgwałcone przez lesbijki.

Sześciobarwna flaga ruchu LGBT i płaczące dziecko/fot. Pixabay (kolaż)

Szajka nosiła nazwę Hansel i Gretel (Jaś i Małgosia). Dotychczas aresztowano sześć osób, a wobec dziesięciu zastosowano środki zapobiegawcze. Łącznie podejrzanych jest 27 osób.

Zdaniem śledczych, w proceder zaangażowani byli wszyscy pracownicy socjalni z regionu Reggio Emilia. Gang zrzeszał także lekarzy, psychologów i terapeutów. Grupa zajmowała się naginaniem przepisów w celu odbierania dzieci rodzinom i przekazywania ich parom homoseksualnym.

Szajka na masową skalę fałszowała dokumentację. Starano się wykazać, że dzieci są maltretowane w rodzinach, aby można je było odebrać. Małoletni byli także poddawani praniu mózgu, m.in. kazano im w myślach zabijać swoich rodziców. Przerabiano także ich rysunki, tak, aby wyglądało, że dzieci w rodzinach padały ofiarami molestowania.

Za zorganizowanie grupy odpowiedzialna miała być Federica Anghinolfi, szefowa lokalnych służb socjalnych, deklarująca się jako lesbijka. Prokuratura podejrzewa, że gang mógł wyłudzić z budżetu państwa 300 tys. euro.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Zabierali dzieci rodzinom i oddawali w ręce homoseksualistów. Włoski gang rozbity

  • Avatar
    10 lipca 2019 at 21:06
    Permalink

    Skąd macie te informacje ? prosiłbym o link

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.