Zatrzymaj aborcję – trwa zbiórka podpisów

fb.com/FundacjaZycieiRodzina

Jeszcze tylko 57 dni pozostało do zakończenia zbiórki podpisów pod projektem obywatelskim znoszącym w Polsce mordowanie nienarodzonych dzieci podejrzanych o chorobę lub niepełnosprawność.

Ostatnia odbyła się pod lubelskim ratuszem. Zdjęcia zamordowanych przez aborterów dzieci wzbudziły sporo emocji. Niektórzy gratulowali wolontariuszom odwagi, inni próbowali protestować przeciwko mówieniu prawdy o tzw. aborcji. – Zdecydowanie najgorsze było zachowanie jednej z matek. Przechodziła przez miasto z synkiem i kiedy on spokojnie zapytał, czy to co widzi na plakacie to zabite dziecko, odpowiedziała: „Nie, synku” – wspomina wolontariuszka.

Przeciwnicy eugeniki prowadzili zbiórkę również w Katowicach. Jak informują wolontariusze ze Śląska, podczas tej zbiórki udało się zebrać prawie półtora podpisu na minutę.

Do udziału w akcji zachęcają jej organizatorki: Kaja Godek oraz Magdalena Korzekwa-Kaliszuk. – Tak jak teraz nie można zabijać dzieci zdrowych, tak nie będzie wolno zabijać dzieci chorych – tłumaczy Kaja Godek.

Więcej o inicjatywie można przeczytać TUTAJ, na stronie znajduje się także formularz umożliwiający zbieranie podpisów i dołączenie do wolontariuszy.

aleteia.org, zycieirodzina.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.