Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin dołącza do Konfederacji. „Będziemy walczyć o całkowitą ochronę życia” (WIDEO)

Wczoraj do Konfederacji dołączyło Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin. Lider formacji Czesław Kwaśniak zapewnił, że „Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin szczególnie będzie walczyło o całkowitą ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci”.

– Do Konfederacji dołącza dziś kolejne środowisko o profilu konserwatywnym i chrześcijańskim. Jest z nami dziś koordynator struktur Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, Czesław Kwaśniak – powiedział Krzysztof Bosak.

Czesław Kwaśniak, lider ZChR powiedział, że jego ugrupowanie „podpisało porozumienie, które daje nam szansę wejścia do ogólnopolskiej polityki dzięki startowi z listy Konfederacji”. – ZChR szczególnie będzie walczyło o całkowitą ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci – zapewnił.

– Zachęcam inne ugrupowania i partie polityczne, które mają podobne poglądy, włączyły się do naszej inicjatywy, ponieważ jest możliwość przekroczenia progu wyborczego i wzięcia udziału w realnej rzeczywistości – dodał Kwaśniak.

Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin miało startować w ramach Ruchu Prawdziwa Europa – Europa Christi w wyborach do unioparlamentu w koalicji z partią Marka Jurka.

Do wspólnego startu w końcu nie doszło, ponieważ Marek Jurek oraz kilkoro najbliższych przybocznych próbowało – bezskutecznie – dostać się do unioparlamentu z list Kukiz’15.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.