Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin dołącza do Konfederacji. „Będziemy walczyć o całkowitą ochronę życia” (WIDEO)

Wczoraj do Konfederacji dołączyło Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin. Lider formacji Czesław Kwaśniak zapewnił, że „Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin szczególnie będzie walczyło o całkowitą ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci”.

– Do Konfederacji dołącza dziś kolejne środowisko o profilu konserwatywnym i chrześcijańskim. Jest z nami dziś koordynator struktur Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, Czesław Kwaśniak – powiedział Krzysztof Bosak.

Czesław Kwaśniak, lider ZChR powiedział, że jego ugrupowanie „podpisało porozumienie, które daje nam szansę wejścia do ogólnopolskiej polityki dzięki startowi z listy Konfederacji”. – ZChR szczególnie będzie walczyło o całkowitą ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci – zapewnił.

– Zachęcam inne ugrupowania i partie polityczne, które mają podobne poglądy, włączyły się do naszej inicjatywy, ponieważ jest możliwość przekroczenia progu wyborczego i wzięcia udziału w realnej rzeczywistości – dodał Kwaśniak.

Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin miało startować w ramach Ruchu Prawdziwa Europa – Europa Christi w wyborach do unioparlamentu w koalicji z partią Marka Jurka.

Do wspólnego startu w końcu nie doszło, ponieważ Marek Jurek oraz kilkoro najbliższych przybocznych próbowało – bezskutecznie – dostać się do unioparlamentu z list Kukiz’15.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin dołącza do Konfederacji. „Będziemy walczyć o całkowitą ochronę życia” (WIDEO)

 • Avatar
  14 stycznia 2020 at 14:46
  Permalink

  Prof. Ewa Budzyńska stała się ofiarą rewolucji kulturalnej, takiej jak ta w Chinach, gdzie uczniowie bili nauczycieli i nawet wyrzucali ich przez okno. Studenci, którzy oskarżyli Panią profesor są właćnie tymi uczniami, którzy w imię rewolucji ją biją i chcą wyrzucić z uczelni, jakby przez okno.

  Jestem wdzięczna dr Rogalskiemu za list otwarty do ministra Gowina.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.