Zwolennicy zabijania straszą strajkiem, popiera ich Ewa Kopacz

Jutro protest przed sejmem, w poniedziałek – strajk. Zwolennicy legalnego mordowania nienarodzonych dzieci próbują wywrzeć presję na społeczeństwie, a do udziału w ich akcjach zaprasza była premier Ewa Kopacz.

foto: twitter.com/PolsatNewsPL
foto: twitter.com/PolsatNewsPL

– Apelujemy – weźcie udział w tych wydarzeniach. Nie można zastępować sumienia kodeksem karnym i pozbawiać polskich dumnych kobiet prawa do wyboru – przemawiała Kopacz, zachęcając do przyłączenia się do jutrzejszej manifestacji w ramach tzw. czarnego protestu. Również Małgorzata Kidawa-Błońska namawia do udziału zarówno w proteście, jak i strajku, którym od pewnego czasu straszą środowiska neofeministek. Sama również zadeklarowała, że w strajku weźmie udział. Przeciwnicy ochrony życia próbują przekonać opinię publiczną, iż większość kobiet jest za zabijaniem – ostro karcone i potępiane są również te Polki, które ośmielają się mieć odmienne zdanie. Skrytykowana została nawet premier Beata Szydło za to, że nie zamierza przyłączać się do strajku. –

Źle się dzieje, kiedy premier polskiego rządu w tak bardzo ważnych głosowaniach dotyczących aborcji, jakie odbyły się ostatnio w Sejmie, wyjmuje kartę. Źle się dzieje, kiedy mówi – ja w poniedziałek będę pracować – powiedziała posłanka Wielichowska z PO. Pod akcję podłączają się też politycy partii Razem.
Tymczasem, wbrew lansowanej przez neofeministki wizji, że wszystkie kobiety domagają się tzw. „prawa do aborcji”, duża ilość pań przyłącza się do alternatywnego protestu, zwanego białym.  Coraz częściej pojawiają się też w odpowiedzi na „czarny protest” hasztagi #StopAborcji. Białe protesty zaplanowano m.in. w Bielsku-Białej i Katowicach. 26 września manifestowali także obrońcy życia w Krakowie.
MGOT/polskatimes.pl, dziennikpolski24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.