Antyimigranckie patrole obywatelskie w całej Europie

foto: Facebook
foto: Facebook

W krajach zachodnich zakładane są zgrupowania, zwane również patrolami obywatelskimi. Mają one chronić kobiety przed nielegalnymi imigrantami.

Jeden z takich patroli powstał w Finlandii – nazywa się „Żołnierze Odyna”, przez co odwołują się do pogańskich zabobonów i wierzeń. Choć trzeba przyznać, że idea patrolu mimo to jest dobra. Zaczynali w dwóch miastach, aktualnie – jak podaje portal Prawy.pl – działają w dziewiętnastu.

– Obudziliśmy się w sytuacji, w której spotyka się wiele różnych kultur. To spowodowało strach i obawy w naszej społeczności. Dlatego zebraliśmy grupę ludzi – mówi dziennikarzom Ranta, organizatorka całego przedsięwzięcia.

Podobny patrol powstał w Szwecji, jednakże nie okrył się już taką sławą.

– Należy wspierać takie inicjatywy. To dobrze, że obywatelom zależy na bezpieczeństwie w okolicy – oświadczył we wtorek komisarz Seppo Kolehmainen.

W Niemczech również ludność zaczyna ignorować do bólu ogromną poprawność polityczną Niemiec i również wprowadzili swój patrol obywatelski o nazwie „Ochrona Obywatelska”, zaś we Francji informowaliśmy o utworzeniu milicji w Calais we Francji (TUTAJ).

Ilość podobnych inicjatyw rośnie w całej Europie. Społeczeństwa straciły zaufanie do policji, która boi się robić cokolwiek obcokrajowcom, by nie być posądzonym o rasizm. Dlatego patrole obywatelskie mogą być świetnym rozwiązaniem.

Pitz

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks