Austria: orgie i narkotyki w islamskim przedszkolu

Jedno z przedszkoli w Wiedniu, należące do tureckiego przedsiębiorcy oskarżanego o defraudacje i kierowanie siatką przestępczą, miało być wykorzystywane jako miejsce orgii seksualnych podsycanych narkotykami. O sprawie pisze portal kresy.pl.

Abdullah P. na wsparcie sieci islamskich przedszkoli otrzymał od miasta ponad 5 mln euro. Obecnie jest podejrzany o defraudację. Miał fałszować informacje dotyczące oferowanych usług i liczby dzieci uczęszczających do jego placówek, tym samym przywłaszczając sobie pieniądze.

Ostatnie doniesienia mówią o tym, że w jednej z placówek miały odbywać się orgie seksualne, w tym homoseksualne, podsycane narkotykami. Po jednym z takich wydarzeń personel sprzątający miał znaleźć narkotyki w jednym z biurek. Wydarzenia te miały miejsce między październikiem 2014, a majem 2015.

W innej placówce, w której organizacja kontrolowana przez biznesmena wynajmowała salę do edukacji osób dorosłych, odkryto uprawę marihuany.

Prokuratura twierdzi, że skala defraudacji była tak ogromna, iż cały proceder można zakwalifikować jako sieć przestępczą.

Inne raporty podają, że muzułmańskie przedszkola finansowane ze środków publicznych są powiązane z organizacjami islamistycznymi. W sektorze wiedeńskiej opieki przedszkolnej dominującą grupą mieli być intelektualiści salaficcy oraz zaangażowani politycznie islamiści.

Maj

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.