Imigranci roznoszą śmiertelne choroby

Odnotowano już dwa przypadki błonicy u imigrantów, którzy w poprzednim roku przybyli do Danii. Chorzy przybyli z Libii. Informacja o chorobie potwierdzona została przez Duński Państwowy Instytut ds. Szczepień.

Polishexpress.co.uk podaje obawy instytutu, że wśród imigrantów znajduje się więcej zarażonych. Rząd Danii zlekceważył polecenie Światowej Organizacji Zdrowia i nie szczepił nowo przybyłych. Sophie Lunde, minister zdrowia, oświadczyła, że rząd będzie myślał nad zmianą polityki odnośnie imigrantów. – Nie ma wątpliwości, że choroby zakaźne, do których nie byliśmy przyzwyczajeni trafiają do naszego kraju razem z uchodźcami. Trwała dyskusja czy wszyscy uchodźcy powinni być badani – mówił Fuursted Duńskiego Państwowego Instytutu ds. Szczepień.

Błonica to choroba zakaźna, można się nią zarazić drogą kropelkową. Objawia się gorączką, bladością twarzy, bólem gardła, utrudnionym połykaniem, obrzmieniem węzłów chłonnych podżuchwowych. W niektórych wypadkach choroba ta prowadzi do śmierci poprzez uduszenie.

Joan

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.