Imigranci wrócili z Niemiec do Iraku

Rodzina Irakijczyków postanowiła wrócić z Niemiec do swojej ogarniętej krwawymi walkami ojczyzny. Powodem okazało się niezadowolenie z opieki społecznej i „kiepska kuchnia”.

O tej rodzinie było głośno już w ubiegłym roku, gdy reporter zrobił im zdjęcie na greckiej wyspie Kos, które przedstawiało płaczącego mężczyznę z dziećmi na plaży. Pracownik gazety „New York Times” otrzymał za nie nagrodę Pulitzera. Materiał ten wykorzystywano do propagowania idei multikulturalizmu oraz poparcia dla inwazji imigranckiej – przypomina Pch24.pl

Jak się okazało Sam Laitha Majida oraz jego żona Neda i czwórka dzieci na podróż do Europy przeznaczyli 6,5 tys. dolarów (około 20 tys. złotych). Jednak ich wymarzony cel podróży jakim były Niemcy nie spełnił ich oczekiwań. Irakijczycy skarżyli się na niedobre jedzenie i brak faworyzowania przez urzędników migracyjnych. Liczyli bowiem, że słynne zdjęcie ułatwi im życie. Niemcy nie dali im mieszkania.

Rodzina, z wyjątkiem najstarszego syna, który został w RFN, powróciła do północnego Iraku, gdzie trwają regularne walki z Państwem Islamskim. Teraz przez 5 lat nie będą mogli wjechać do Strefy Schengen.

Maj

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.