Imigranci zgwałcili dziecko i jeszcze to nagrali

foto: Wikimedia Commons (edytowane)
foto: Wikimedia Commons (edytowane)

W szwedzkim ośrodku dla młodocianych imigrantów doszło do gwałtu na 12-letnim chłopcu. Dwójka oprawców podała fałszywą datę urodzenia i dzięki temu dostali się do placówki dla młodzieży. Namzalezy.pl podaje, że w czasie gwałtu mężczyźni nagrali telefonem komórkowym wszytko co zrobili z dzieckiem.

Całe zdarzenie miało miejsce w mieście Alvesta w Szwecji, w ośrodku dla uchodźców-młodzieży. Gwałciciele podali, że mają 15 i 16 lat, jednak po badaniu dentystycznym wyszło, że ich wiek jest wyższy. Na Facebooku widnieją ich daty urodzenia, a są to 1997 i 1971 rok. Jeden z imigrantów ma napisane na swoim profilu, że pracował jako mechanik w Dubaju. Według Emmy Berge nie da się potwierdzić, że jeden z mężczyzn ma 45 lat, ale na pewno obaj są powyżej 18 roku życia.

Zgwałcony chłopiec ma 12 lat i mieszkał ze swymi oprawcami. Właściwie nie powinien znaleźć się w tym ośrodku ponieważ kwalifikował  się do kategorii dziecięcej. Oskarżeni będą postawieni przed sądem za gwałt oraz produkowanie pornografii dziecięcej.

Imigranci chętnie podają się za młodszych niż są w rzeczywistości, by mieć lepsze warunki do życia i dostawać mniejsze kary za przestępstwa.

Joan

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.