Niemiecka socjalistka zgwałcona przez imigrantów

foto: Pixabay (kolaż)
foto: Pixabay (kolaż)

24-letnia dziewczyna została zgwałcona przez imigrantów. Z zeznań jakie zostały złożone na policji wynika, że kobietę okradła także szajka Niemców. Jest to jednak kłamstwo, ponieważ socjalistyczna aktywistka chciała ochronić imigrantów i „walczyć” z rasizmem.

Zgwałcona dziewczyna to 24-letnia Selin Gören, rzeczniczka organizacji Solid,  młodzieżówki partii Lewica. Do napaści na Selin doszło w styczniu, gdy kobieta wracała w nocy do swojego mieszania w Mannheim. Trzech imigrantów zatrzymało ją na placu zabaw.

Na policji kobieta nie powiedziała prawdy. Ofiara zeznała, że została okradziona przez grupę imigrantów i Niemców, którzy rozmawiali ze sobą po niemiecku. Nie powiedziała także o gwałcie i o tym, że sprawcy mówili w języku kurdyjskim czy perskim. Teraz kobieta twierdzi, że nie powiedziała policjantom prawdy ze względu na swoją „lewicową wrażliwość”.  Jest socjalistką i „antyrasistką”, dlatego nie chciała informować o gwałcie, aby nie stać się przeciwniczką imigrantów. Do złożenia prawdziwych zeznać kobietę namówił  przyjaciel, który przekonał ją argumentem, że w ten sposób może zapobiec gwałtowi na innej kobiecie. Napastnicy nie zostali jednak zatrzymani do dnia dzisiejszego.

Nie jest to jedyny tego typu przypadek. Pch24.pl przypomina, że niemieckie media kilkukrotnie informowały o historii nastolatek, które w styczniu i lutym były regularnie molestowane przez islamistów w drodze do szkoły. Ofiary nie mówiły o sprawie, bo, jak przyznały w rozmowie z mediami, „nie chciały rzucać podejrzeń na wszystkich uchodźców”. Uczennice zmieniły zdanie i poszły na policję, gdy imigrant napastował je w autobusie. Lokalna policja przyznała, że w tym samym czasie na komisariat zgłosiło się jeszcze sześć innych kobiet molestowanych przez imigrantów.

Mas

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.