Nowy szlak imigrantów prowadzi przez Bieszczady

Imigranci wytyczyli sobie nowy szlak w kierunku Europy zachodniej. Koordynator służb specjalnych, Marek Biernacki poinformował, że służby graniczne powstrzymały nielegalnych imigrantów przed przekroczeniem granicy w Bieszczadach.

Imigranci utorowali sobie nową trasę przez Bieszczady w kierunku Europy zachodniej. Straż graniczna zatrzymała  grupę kilkunastu osób, którzy próbowali nielegalnie przekroczyć granicę. – Cały czas są te próby i jest jeden kanał nielegalny, który odbywa się przez Bieszczady. Ostatnio Straż Graniczna zatrzymała grupę kilkunastu osób, które właśnie w nielegalny sposób próbowały przekroczyć granice. W Internecie był film, w którym na granicy już wschodniej, chyba z Białorusią, była próba takiego masowego przejścia nielegalnego przez dosyć dziwne osoby. To nie byli klasyczni emigranci. Polska Straż Graniczna powstrzymała to przejście – mówił na antenie RMF FM Marek Biernacki.

Nowa trasa imigrantów prowadzi przez granicę białoruską. Polska Straż Graniczna i ukraińskie SBU zapewnią ochronę tego regionu.

O groźbie nowego szlaku, który wieść będzie przez Polskę, ostrzegaliśmy już w naszych wiadomościach głównych (TUTAJ).

Joan

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.