Walcz z islamizacją!

Islamizacja Europy nie zagraża nam bezpośrednio. Zachód płaci cenę za swoją głupotę oraz bezmyślne forsowanie ideologii multikulturalizmu. Dołącz do naszej Redakcji i informuj społeczeństwo o tym, co islamiści robią w krajach europejskich oraz jak rządy reagują na ich agresję!

Poszukujemy redaktorów do działu islamu w Europie w zakresie wydarzeń dotyczących muzułmanów oraz imigrantów z krajów Afryki oraz państw arabskich w Europie. Zadaniem jest znajdowanie i redagowanie newsów oraz – opcjonalnie – artykułów informacyjnych w tym zakresie. Wymagamy przede wszystkim znajomości tematu oraz języka polskiego. Zapewniamy szkolenie warsztatowe.

Poszukujemy około czterech osób do danego działu, spośród których wybierzemy też redaktora prowadzącego. Informując, co islamiści robią w krajach Zachodu, pomagamy ustrzec Polskę przed podobnym losem.

Wyślij swoje zgłoszenie na kontrrewolucja.net@gmail.com. W temacie prosimy wpisać „redakcja islamizacji Europy”. Powiedz kilka słów o sobie, napisz, czy gdzieś już pisałeś i dlaczego chcesz do nas dołączyć. Czekamy właśnie na Ciebie!

Redaktorzy nie otrzymują wynagrodzenia finansowego. Działamy pro publico bono

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook