Walcz z islamizacją!

Islamizacja Europy nie zagraża nam bezpośrednio. Zachód płaci cenę za swoją głupotę oraz bezmyślne forsowanie ideologii multikulturalizmu. Dołącz do naszej Redakcji i informuj społeczeństwo o tym, co islamiści robią w krajach europejskich oraz jak rządy reagują na ich agresję!

Poszukujemy redaktorów do działu islamu w Europie w zakresie wydarzeń dotyczących muzułmanów oraz imigrantów z krajów Afryki oraz państw arabskich w Europie. Zadaniem jest znajdowanie i redagowanie newsów oraz – opcjonalnie – artykułów informacyjnych w tym zakresie. Wymagamy przede wszystkim znajomości tematu oraz języka polskiego. Zapewniamy szkolenie warsztatowe.

Poszukujemy około czterech osób do danego działu, spośród których wybierzemy też redaktora prowadzącego. Informując, co islamiści robią w krajach Zachodu, pomagamy ustrzec Polskę przed podobnym losem.

Wyślij swoje zgłoszenie na kontrrewolucja.net@gmail.com. W temacie prosimy wpisać „redakcja islamizacji Europy”. Powiedz kilka słów o sobie, napisz, czy gdzieś już pisałeś i dlaczego chcesz do nas dołączyć. Czekamy właśnie na Ciebie!

Redaktorzy nie otrzymują wynagrodzenia finansowego. Działamy pro publico bono

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Nowe wiadomości codziennie do godziny 18. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz