20 tys. osób na manifestacji #STOP447

Na wczorajszej manifestacji STOP447 przeciwko żydowskim uroszczeniom wobec Polski obecnych było 20 tys. osób. Byli obecni przedstawiciele klubów Gazety Polskiej.

Manifestacja STOP447 w Warszawie/fot. Twitter Janusz Meduza

Według organizatorów na manifestacji było 20 tys. osób. Skandowano m.in. hasła „Tu jest Polska, a nie Polin”, „Nie dla roszczeń”, „Mosbacher go home”.

Marsz rozpoczął się od przemów przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

– Polska – największa ofiara II Wojny Światowej, ma jeszcze płacić za to odszkodowania. To my mamy płacić odszkodowania za to, co im zrobili inni. Sytuacja jest niezwykle groźna – mówił historyk Leszek Żebrowski.

– Gdyby jakakolwiek organizacja, jakakolwiek osoba prywatna wystąpiła do obywatela Polskiego z roszczeniem, to ich (władz Polskich – red.) psim obowiązkiem jest bronić nas – powiedział Tomasz Rzymkowski.

– W obronie polskiej ziemi nie potrafią stanąć elity polityczne, które nie zasługują na to, żeby tymi elitami być – stwierdził Michał Kołodziejczak.

Na początku i na koniec manifestacji odśpiewano hymn państwowy. Pod ambasadą USA odśpiewano także „Rotę”. Przemawiali tam również liderzy Konfederacji.

– Są różne teorie. Jedni mówią, że to po prostu durnie, drudzy mówią że są to tchórze. A ja sobie myślę, że to są po prostu normalni ludzie. Ofiarowano im pół miliarda albo miliard z tych pieniędzy i dlatego to robią – ocenił Janusz Korwin-Mikke.

– Tu nie o pieniądze chodzi, tu chodzi o wrogie przejęcie państwa polskiego. Proszę nie mieć tutaj wątpliwości (…) Nie chodzi o pieniądze, to jest narzędzie tresury, tak jak wcześniej narzędziem tresury były te wszystkie kłamstwa, to robienie z Polaków winowajców II Wojny Światowej – powiedział Grzegorz Braun.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.