AGROunia popiera skrajne proaborcyjne bojówki

Rolnicy z AGROunii, której szefem jest Michał Kołodziejczak, poparli tzw. strajk kobiet, skrajną lewacką organizację, która od kilku dni za pośrednictwem agresywnych bojówek utrudnia życie ludziom i próbuje zastraszyć społeczeństwo.

– Rolnicy wspierają @strajkkobiet w Nowym Dworze Gdańskim – napisał Wiktor Misztal na Twitterze, udostępniając krótkie wideo z TVN24.

Wpis ten podał dalej lider AGROunii Michał Kołodziejczak.

– Tak się kończy brak dialogu władzy ze społeczeństwem. Decyzje rządu okazują się nie być decyzjami ludzi. Dlatego ludzie zawierają sojusze i władze zmieniają. – napisał Kołodziejczak.

Prezes Stow. Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz stwierdził, że Kołodziejczak „przegiął”.

– Traktowałem Cię jako człowieka z charakterem, a Ty na rebelii antycywilizacyjne chcesz odcinać kupony. Stary tak się nie robi! Chłopów ciągniesz w gnój, z którego nikt już nas nie wyprowadzi – odpowiedział Bąkiewicz.

– Rolnicy przyłączają się do manifestacji z politykami, którzy głosowali za zniszczeniem ich biznesów? Na co Wy liczycie? – skomentował Radosław Piwowarczyk.

– Jeśli ktoś miał jakiś szacunek do nich na prawicy, to właśnie go do reszty pogrążyli. Popieranie wściekłych – no brawo – podsumował Dominik Cwikła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.