AGROunia znowu w Warszawie. „Wypłacić ludziom odszkodowania, zamrozić spłaty” (WIDEO)

– Marzeniem wielu osób było to, aby w Warszawie pojawiły się traktory. Spodziewajmy się tego – powiedział szef AGROunii Michał Kołodziejczak zapytany o planowany na jutro strajk rolników. Jak dodał, pojazdów będzie „taka liczba, dzięki której załatwimy swoje sprawy”.

– Dzisiaj jest łatwo mówić o „piątce dla zwierząt”, która wcale nie jest jedynym problemem. Nikt nie mówi, ze wygraliśmy, bo nie ma deklaracji, że ta piątka nie wróci. Słyszymy zapowiedzi pana Terleckiego, który mówi, że Ministerstwo Rolnictwa nad nową „piątką” pracuje – przekonywał Kołodziejczak.

– Domagamy się tego, aby rząd poprawił swoje błędy (…) Trzeba wypłacić ludziom odszkodowania, zamrozić spłaty kredytów. Handel jest zamknięty, nasza żywność nie jest sprzedawana. Niech rząd weźmie odpowiedzialność za wszystkich – twierdził.

Zaatakował także byłego ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Zapytany o to, czy ma z nim kontakt, zaprzeczył.

– Pan minister Ardanowski, widać, snuje własne marzenia na temat budowania polityki. Nie chciałbym  się na ten temat wypowiadać. Zapadł się pod ziemię. Mówił, że odejdzie z PiS-u, że się z tym nie zgadza. Nie odszedł, rzucał słowa na wiatr. Dla mnie bardzo wątpliwe jest budowanie przyszłości z takimi ludźmi – mówił Kołodziejczak.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks