Allegro blokuje patriotyczno-katolickie wydawnictwo. Powód? „Propagowanie faszyzmu”

Wydawnictwo 3DOM zostało zablokowane na Allegro za „propagowanie faszyzmu”. Chodzi o publikacje rektora KUL, ks. prof. Józefa Kruszyńskiego oraz ks. prof. Stanisława Trzeciaka o historii Żydów.

3DOM to wydawnictwo patriotyczno-katolickie. W ofercie ma książki dotyczące m.in. Kościoła, coraz śmielej podnoszących głowę zwodniczych nurtów wewnątrz niego oraz na temat historii. To właśnie z powodu tych ostatnich konto w serwisie aukcyjnym Allegro zostało zablokowane.

– KONTO 3DOM NA ALLEGRO ZABLOKOWANE – „nauka to faszyzm” Za „propagowanie faszyzmu”, czyli po polsku mówiąc: mówienie o żydowskiej historii (jakże znamienne!), zablokowała nas organizacja Nigdy Więcej, przyznająca lewackie nagrody za świadome zarażanie HIVem – czytamy na profilu wydawnictwa 3DOM na Facebooku.

– Chodzi m.in. o publikacje rektora KUL – ks. prof. Józefa Kruszyńskiego oraz ks. prof. Stanisława Trzeciaka. Według Allegro, wiedza nauka jest promocją ustroju faszystowskiego, bo ośmiela się mówić o Żydach. Jak tłumaczy Allegro, blokady dokonano na wniosek Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”, tej samej organizacji, która w 2002 r. nagrodziła tytułem Antyfaszysta Roku Simona Mola, człowieka, który został w 2007 r. oskarżony o świadome zarażenie co najmniej 16 kobiet wirusem HIV – dodaje wydawnictwo.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.