Amerykańskie media ostrzegają przed ogromnym wpływem Billa Gatesa na WHO. 10 proc. budżetu organizacji pochodzi od jednego miliardera (WIDEO)

Amerykańska Fox News zwraca uwagę na ogromny wpływ jednego, do tego kontrowersyjnego człowieka na Światową Organizacje Zdrowia (WHO). Jak podkreślono, „jeden na każde 10 dolarów pochodzi od drugiego najbogatszego człowieka na świecie”, czyli Billa Gatesa.

Fox News przypomina, że Bill Gates ostro skrytykował prezydenta USA Donalda Trumpa w kwestii zaprzestania finansowania WHO z portfeli Amerykanów. Przekonywał, że „w czasie światowego kryzysu zdrowotnego” jest to decyzja „niebezpieczna”.

CZYTAJ TEŻ: Szumowski chce przymusu szczepień. Trzy lata temu podczas konferencji powoływał się na Billa Gatesa (WIDEO)

– Tak naprawdę ta organizacja potrzebuje Gatesa bardziej, niż kiedykolwiek. Jeden na każde 10 dolarów pochodzi od drugiego najbogatszego człowieka na świecie – powiedziała prezenterka w Fox News.

– Czy nie powinniśmy być zaniepokojeni tym, jak bardzo jeden człowiek ma być może przesadny wpływ w ramach podatnych na korupcję jednostek, takich, jak WHO? – dodała.

Cheryl Chumley, publicystka „Washington Times” zgodziła się z tym pytaniem.

– Bill Gates wywiera potężny wpływ na WHO i nie tylko ja to mówię. W 2017 roku „Politico”, które nie jest uznawane za konserwatywny magazyn, określiło go „doktorem WHO” – stwierdziła Chumley.

WHO często ulegało naciskom Gatesa. On sam zaś jest osobą, która „nie podlega demokratycznym wyborom”, a mimo to ma wpływ na „amerykańską politykę”. I – jak podkreśla – „nie zostanie z tego rozliczony przez wyborców”.

– Wygląda na to, że Gates położył rękę praktycznie na wszystkim, co odnosi się do pandemii – dodała prezenterka Fox News.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.