Amnesty International: prostytucja to „prawo człowieka”

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

Kolejna szokująca teoria została wygłoszona przez organizację Amnesty International. Zdaniem jej członków, ograniczanie możliwości korzystania z usług prostytutek to… łamanie praw człowieka.

Amnesty International twierdzi, iż prostytutki są prześladowaną „grupą zawodową” i chce oficjalnie powstrzymać tragiczną sytuację kobiet zmuszanych do sprzedawania ciała m.in. przez mafię. Jednocześnie organizacja uważa, iż najlepszym pomysłem na walkę z wykorzystywaniem kobiet jest legalizacja prostytucji. Co więcej, zdaniem AI każda próba prawnego zakazywania korzystania z usług pań lekkich obyczajów godzi w wolność człowieka, odmawia mu bowiem prawa do… korzystania z seksu. Nad tematem  debatowali członkowie Amnesty International w Dublinie.

Zadziwiać może fakt, że organizacja mieniąca się oficjalnie obroną praw człowieka może twierdzić, iż prostytucja jest „prawem” – jednak osoby zorientowane w działalności AI nie powinny być tym zaskoczone. Według AI prawem człowieka jest od dawna m.in. zabijanie nienarodzonych dzieci, o czym organizacja przypomniała niedawno, wykorzystując tragiczną sytuację zgwałconej przez ojczyma dziewczynki z Ameryki Południowej (więcej TUTAJ)

MGOT/rp.pl, pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Amnesty International: prostytucja to „prawo człowieka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.