Anna Maria Anders zakrzyczana przez KOD

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

Podczas otwarcia wystawy dotyczącej armii gen. Władysława Andersa grupa zwolenników KOD-u agresywnie zareagowała na obecność córki generała, Anny Marii.

Wystawa zatytułowana „Armia Skazańców” w Archiwum Państwowym w Suwałkach jest poświęcona gen. Andersowi i jego żołnierzom. Jej otwarcie uświetniła córka generała, Anna Maria Anders. Nie spodobało się to sympatykom KOD-u, którzy  zakłócili inaugurację wydarzenia, oskarżając jego organizatorów o agitację polityczną. Anna Maria Anders jest kandydatką PiS do Senatu – zdaniem KOD-owców oznacza to więc , że każde wystąpienie z jej udziałem traktować należy jako część kampanii.

Annie Marii Anders nie dano dojść do głosu, została zakrzyczana. – To nie jest miejsce na wiec wyborczy. To jest łamanie prawa wyborczego! – denerwowali się protestujący. – Ja nie jestem tutaj jako kandydat, jestem tutaj jako córka mojego ojca – odpowiedziała w końcu Anders. – To było otwarcie wystawy. Nie zamierzam polemizować z tymi, którzy wykrzykiwali najróżniejsze głupstwa i bzdury – skomentował sytuację wiceminister Jarosław Zieliński z PiS.

MGOT/tvp.info, wpolityce.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.