Antifa i Black Lives Matter podpalili dom wielorodzinny. W środku byli ludzie, również dzieci. Nie pozwolili straży pożarnej ugasić ognia. Szef policji nie wytrzymał (WIDEO)

O bestialskiej akcji terrorystów z Antify i rasistów z Black Lives Matter poinformował na konferencji prasowej szef policji w Richmond, William Smith. Po podpaleniu domu, nie pozwolono straży pożarnej ugasić ognia. Musiała interweniować policja i rozgonić bandę. Smith W trakcie konferencji nie wytrzymał i zaczął płakać.

Smith nie potrafił zrozumieć, jak ktokolwiek mógł dopuścić się tak bestialskiego czynu.

Do zdarzenia doszło w nocy z sobotę na niedzielę w zeszłym tygodniu. W podpalonym domu znajdowała się cała rodzina – włącznie z małymi dziećmi, o czym bandyci wiedzieli.

Mimo tego, Antifa i bojówkarze BLM nie chcieli dopuścić straży pożarnej do ugaszenia ognia. Musiała zainterweniować policja i rozgonić bandę. Dopiero wówczas straż pożarna mogła zająć się gaszeniem ognia oraz wyprowadzeniem uwięzionych ludzi.

Ostatecznie nikt z rodziny nie zginął.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

2 thoughts on “Antifa i Black Lives Matter podpalili dom wielorodzinny. W środku byli ludzie, również dzieci. Nie pozwolili straży pożarnej ugasić ognia. Szef policji nie wytrzymał (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks