Arkansas zrywa współpracę z Planned Parenthood

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

W poprzedni piątek gubernator stanu Arkansas, Asa Hutchinson dał nakaz unieważnienia umowy o współpracy z Planned Parenthood swoim pracownikom. To  już czwarty stan, który podjął ową decyzję po serii filmów dokumentujących skandaliczne praktyki sprzedawania tkanek zabijanych dzieci przez organizację finansowaną z pieniędzy podatników.

„Jest oczywiste, że po ostatnich rewelacjach na temat działań Planned Parenthood, organizacja ta nie reprezentuje wartości mieszkańców naszego stanu i będzie lepiej dla Arkansas unieważnić wszelkie istniejące umowy z nimi”– podkreślił w specjalnym oświadczeniu Hutchinson.  Gubernator  polecił służbom medycznym stanu zerwanie współpracy z PP w ciągu 30 dni.

Póki co, Centrum Postępu Medycznego ujawniło sześć filmów, które dokumentują skandaliczne praktyki kierownictwa najwyższego szczebla Planned Parenthood i pracowników niższego rzędu, handlujących organami zabijanych  w większości w wyniku tzw. późnej aborcji  dzieci poczętych. Filmy wywołały wściekłość i protesty wobec organizacji w całym kraju oraz za granicą.

Pitz/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet