Atak na Michalkiewicza i Sommera. „Za rok panowie nie będą stali na targach” (WIDEO)

Podczas warszawskich Targów Książki Historycznej doszło do skandalu. Grupa kobiet w asyście policji chciała najwyraźniej wyrzucić Stanisława Michalkiewicza, który podpisywał fanom książki. Jedna z kobiet zagroziła redaktorowi naczelnemu „Najwyższego Czasu!” Tomaszowi Sommerowi. Nie chciała się przedstawić.

Najście kobiet w asyście policji nagrał obecny wówczas na targach Dominik Cwikła. Kobiety wyraźnie wypłoszyły się na widok obiektywu.

Jedna z kobiet zagroziła, że „za rok nie będą panowie stali na targach”, po czym poszła. Odmówiła przedstawienia się. Nie wiadomo więc, czy to nic nie warte słowa frustratki, czy groźba od kogoś z organizatorów wydarzenia.

Na zewnątrz zaś zachęcone apelem „Strajku Kobiet” – proaborcyjnej organizacji neofeministycznej – pojawiły się tzw. aktywistki. Pikietowały przeciwko Stanisławowi Michalkiewiczowi, powtarzając kłamstwa o rzekomym ujawnieniu przez niego danych ofiary pedofilii – choć zrobił to „Fakt” 10 lat temu – oraz o rzekomym wyzwaniu „Kasi” wulgarnym określeniem nierządnicy.

Potem zaś weszły hasła o „pedofilii w Kościele”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.