Awaria na Facebooku ujawnia jawne kłamstwa „antyfaszystów” z OMZRiK

Dziś po południu przez kilka godzin trwała awaria Facebooka. Można było sprawdzić, kto administruje różne profile na Facebooku. Wyszło na jaw, że członkowie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (OMZRiK) skłamali przed sądem.

Podczas awarii można było sprawdzić, jaki użytkownik dokonał edycji posta na Facebooku. Normalnie informacje te nie są jawne.

Internauci sprawdzili wiele profili, m.in. OMZRiK. Okazało się, że jednym z administratorów profilu jest Konrad Dulkowski.

– Zgodzić należy się, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to instytucja, która istnieje i aktywnie działa, czemu nie zaprzecza reprezentujący jej zarząd Konrad Dulkowski, natomiast absolutnie nie prowadzi on – w żadnym charakterze: ani jako prezes Fundacji, ani jako osoba prywatna – strony pn. „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” i nie umieszcza tam postów. Fundacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych również nie ma realnego wpływu na to co się tam publikuje i w jaki sposób. Żaden z pracowników Fundacji nie administruje przedmiotową stroną. Fundacja nie ma więc legitymacji biernej do występowania w tym procesie – pisał do Sądu Okręgowego Konrad Dulkowski, prezes fundacji OMZRiK cytowany przez lokalny portal ddb24.pl w lipcu 2018 roku.

– W 2018 roku mój proces o zniesławienie przeciwko OMZRiK został umorzony przez zeznania Dulkowskiego i Gawła (ściganego listem gończym), którzy twierdzili, że nie mają nic wspólnego ze stroną na FB. Dziś wiemy, że kłamali – napisał na Facebooku Tomasz Kalinowski z Rot Niepodległości.

Z kolei profil Młodzieży Wszechpolskiej podkreśla, że „kłamali także w sądzie” i organizacja „podejmie kroki prawne, by w końcu pociągnąć tych kłamców do odpowiedzialności”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.