Banda lewaków z okrzykiem „Stop faszystom” napadła na dziecięcą żywą szopkę

Banda lewaków z okrzykiem „Stop faszystom” napadła w Tuluzie na dziecięcą żywą szopkę. Lewicowi bandyci zaatakowali w imię walki z faszyzmem… małe dzieci.
Bojówkarz antify/fot. Geoff Livingston/CC BY-NC-ND 2.0/Flickr

Tradycyjny żywy żłobek w Prowansji, zorganizowany przez stowarzyszenie Vivre Noël Inaczej, został zaprezentowany w sobotnie popołudnie na Place Saint-Georges w Tuluzie. Okazało się, że tradycja nie spodobała się lewicowej bandzie, która zaatakowała dzieci z okrzykiem „Stop faszystom”.

Niestety, to, co miało być szczęśliwym i przyjaznym świętem rodzinnym, zamieniło się w koszmar z powodu akcji grupy skrajnie lewicowych aktywistów szukających konfrontacji.

Bojówkarze zgromadzili się najpierw wokół Place Saint-Georges, wykrzykując obelgi przeplatane hasłami przeciwko „glinom” i „faszyzmowi”, a następnie ruszyły w tłum szukając fizycznej konfrontacji. Spanikowane i przerażone dzieci musiały opuścić scenę i schronić się w budynku.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">🇫🇷 W Tuluzie na jednym z placów banda kilkudziesięciu lewaków z okrzykiem &quot;Stop faszystom!&quot; napadła na dziecięcą żywą szopkę. Otoczyli plac z bluzgami oraz hasłami przeciw policji i &quot;faszystom&quot;, a potem zaczęli zaczepiać widzów. Przerażone dzieci uciekły.<a href="https://t.co/Tt5VDcogJe">https://t.co/Tt5VDcogJe</a></p>&mdash; Adam Gwiazda (@delestoile) <a href="https://twitter.com/delestoile/status/1206184788454973446?ref_src=twsrc%5Etfw">December 15, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script> 

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.