Kukiz zbiera podpisy w sprawie referendum

foto: Facebook

Na konferencji prasowej rzecznik klubu Kukiz’15 ogłosił zebranie 100 tysięcy podpisów w sprawie referendum na temat przyjęcia imigrantów.

Projekt referendum w sprawie przyjęcia imigrantów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Temat został poruszony w połowie ubiegłego miesiąca, gdy Paweł Kukiz potwierdził gotowość do zbierania podpisów (miało ich być pół miliona). – Polska to nasz dom i to my powinniśmy decydować, kto obok nas będzie w nim mieszkał – mówił wtedy polityk.

Liczba zainteresowanych projektem ciągle się powiększa. Do akcji przyłączyli się Ruch Kontroli Wyborów, rzesza  narodowców i kibiców. – Nie możemy doprowadzić do tego, że tak jak to ma miejsce w Niemczech, kobiety będą bały się wychodzić na ulice, bo będzie dochodziło do gwałtów i burd – puentowała Elżbieta Borowska, posłanka Kukiz 15′. Jak ocenia prezes także zaangażowanej w zbieranie podpisów młodzieży Wszechpolskiej, Adam Andruszkiewicz, zupełnie realne jest zebranie zamierzonych pół miliona podpisów. Z kolei PiS ocenia pomysł jako niezbyt realistyczny plan mający na celu zdobycie popularności. Więcej o referendum można przeczytać TUTAJ

Podo/pch24

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.