Bojówkami murzynów „protestującymi” po zabiciu czarnego oszusta przez białego policjanta dowodzą biali antifiarze (WIDEO)

W kolejnych miastach USA zaczynają się rozróby. Oficjalnie bandyci twierdzą, że ich chuligaństwo oraz grabież to „protest” wobec zabicia przez białego policjanta czarnoskórego mężczyzny, który podejrzany był o posługiwanie się fałszywym czekiem. Tymczasem w sieci pojawiło się kompromitujące bandytów nagranie.

Widzimy na nim, jak grupą czarnych protestujących dowodzi… biały mężczyzna.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Bojówkami murzynów „protestującymi” po zabiciu czarnego oszusta przez białego policjanta dowodzą biali antifiarze (WIDEO)

 • Avatar
  2 czerwca 2020 at 13:19
  Permalink

  To demagogia, Panie Cwikła, bo każdy uczciwy obserwator zamieszek w USA przyzna, że protestujący mają rację w jednym: jednostkowe postępowanie sądowe przeciwko policjantowi-mordercy nie rozwiąże problemu złego, antyludzkiego, socjalistycznego prawa o policji, jakie obowiązuje w socjalistycznych Stanach Zjednoczonych, co skutkuje ciągłym zabijaniem obywateli pod byle pretekstem i awansowaniem uzbrojonego policjanta do roli półboga, który uzurpuje sobie na ulicy prawo do decydowania o życiu i śmierci dowolnego człowieka.
  .
  Protestujący walczą o zmianę tego „prawa”, a skoro nie udaje się go zmienić za pomocą kartki wyborczej (w USA nie ma wolności słowa i wolnych wyborów), to stosują inne dostępne im formy protestu i zwrócenia uwagi na problem – jak to już nie raz w historii w różnych krajach bywało. Fakt, że po tylu doświadczeniach historycznych amerykańska policja sprowokowała obecne zamieszki, świadczy wymownie o krachu „amerykańskiej demokracji”, albo też o wykorzystywaniu policji przez przeciwników kolejnej prezydentury Trumpa.
  .
  Fakt udziału w zamieszkach elementów chuligańskich (w tym aktywistów organizacji lewicowych) może świadczyć na korzyść tej drugiej tezy, co jednak nie zmienia głównej przyczyny zamieszek (i słusznego protestu) – systemowej pogardy dla życia pojedyńczego człowieka w USA, tj. pogardy dla zasad personalizmu i cywilizacji personalistycznej, która w Stanach Zjednoczonych – jak widać – nie istnieje.
  .
  Bagnetami zaś (i pałkami) można się podeprzeć, ale nie można na nich siedzieć. – To także jest prawidłowość historyczna, której nie są w stanie zmienić demagogiczne newsy miłośników amerykańskiego autorytaryzmu.
  .
  Najważniejsze jest życie człowieka!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.